Опалення економне електричне

Інфрачервоні обігрівачі для опалення будинку

Опалення будинку

Тренд світового рівня – економне опалення

 • У всьому світі найактуальнішим питанням є використання і розробка найбільш економних систем опалення.
 • Чи існує взагалі система опалення, яку можна вважати економною?
 • Для того щоб однозначно відповісти на це питання, необхідно порівняння різних обігрівачів, що відрізняються способом теплопередачі.

Приміщення, що потребує обігрів

 • Приміщення, що потребує обігрів, вимагає певної потужності тепла, яка розраховується з урахуванням характеристик приміщення.
 • Без компенсації тепловтрат, які «випаровуються» крізь вікна, двері, стеля, стіни, підлогу, не можна говорити про стабільність тепла.
 • Використовуючи електричне опалення, потужність витягується з електроенергії, перетворюючись в теплоенергію.
 • Для демонстрації вигоди використання електросистем різних видів, продавці навмисне можуть занижувати потреби в потужності в кілька разів.
 • На практиці виявляється, що економні електрообігрівачі обходяться господарям дуже дорого.

Економія по правилам

Незалежно від вибору електричного обігрівача, існують загальні правила економії:

 • Зниження показників теплової потужності. Ця проблема вирішується шляхом поліпшення теплоізоляції в будинку. Після максимального утеплення квартири потреби в теплі різко скоротяться, значить, і витрати на електрику зменшаться теж.
 • Вибирайте правильне опалення. Наприклад, для однокімнатної квартири з утепленням можна порадити установку електрокотла до існуючого водяного опалення. Зате у будинку з чотирма – п’ятьма кімнатами, електрокотел не покаже ефективності роботи, а потужності на нагрівання буде потрібно нереально багато.
 • Використовуючи поєднання обігрівачів в різних кімнатах, можна домогтися бажаного результату. Припустимо, для обігріву ванної кімнати як не можна краще підходить інфрачервоний обігрівач, який можна включати безпосередньо під час прийому ванни. Стельові інфрачервоні обігрівачі Білюкс швидко створюють тепло, або можуть працювати в режимі підтримки тепла при відсутності людей в будинку.
 • Автоматизація управління теплом в будинку. Терморегулюючі пристрої допоможуть не просто контролювати клімат в будинку, але і економити. У нічний час оплата йде за пільговим тарифом, тому немає сенсу мерзнути. Коли в домі не залишається нікого, логічно буде знизити температуру, щоб скоротити споживання електроенергії.

Кращий серед рівних

Вибираючи обігрівач, кожен господар прагне передбачити економічність його експлуатації. Купуючи дешевий виріб, можна влетіти в копієчку, включивши його. Стрімке зростання цін на електроенергію змушує задуматися над витратами. З настанням зими додатково тепло потрібно щодня у великих «порціях».

Масляний радіатор

Рівномірний розподіл тепла – основна «фішка» масляних пристроїв. Однак з точки зору економії, не можна назвати радіатори вигідними. Конструкція, заповнена маслом, має термостат, який контролює перегрів приладу. Габарити пристрою відчутні, потужність становить близько 1,5 кВт. Згоряння пилу виключено, так як відсутні відкриті нагрівальні елементи. Вологість повітря при роботі масляного радіатора страждає, а приміщення прогрівається довго. Сильне нагрівання корпусу може призвести до опіку.

Кондиціонер

Універсальні і вподобані прилади хороші в літню спеку, але ніяк не рятують в холоди. Експлуатувати кондиціонер можна тільки в міжсезоння, поки температура не знизилася до зимових відміток. З кіловата енергії апарат примудряється виробляти близько 5 кВт тепла, тому економія очевидна. Однак через можливе перевантаження системи кондиціонер може не «пережити» зиму.

Електрорадіатор настінний

Зовні нагадує картину з підвищеною продуктивністю тепла. Пил не спалює, тому при використанні можна говорити про нормальний рівень вологості. Агрегат можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Швидкий прогрів радіатора – незаперечна перевага. Споживання енергії – до 350Вт/год. При відключенні пристрою тепло миттєво зникає.

Інфрачервоні обігрівачі для опалення будинку

Перетворення електрики в тепло – принцип роботи систем для опалення будинку. Обігрів променевого типу здійснюється за допомогою нагрівального елементу. ККД дуже високий: практично вся енергія йде на прогрів предметів, і мала частина – на обігрів повітряної маси. Інші види радіаторів в основному гріють переважно повітря.

Приклад та Відео відгук опалення будинку інфрачервоними обігрівачами

В приміщенні тепло, повітря чисте і вологе. Що стосується економічності, то за рахунок високої віддачі можна досягти значної економії коштів.

Переваги інфрачервоного електричного опалення в порівнянні з традиційними способами

 

 • Незалежності від газопостачання і централізованого опалення.
 • Економія електроенергії в три рази в порівнянні з електрокотлами.
 • Економія електроенергії вдесятеро! в порівнянні з газовою системою опалення.
 • Швидкість і простота установки інфрачервоного обладнання.
 • Не має потреби підготовки проектної документації.
 • Максимальний тепловий комфорт при меншій температурі.
 • Немає сухості повітря, відсутній пил.
 • Завдяки програмуванню опалення по різним зонам, можна добитися значної економії ресурсів.
situs judi bola online