Електричні обігрівачі: Чи чекати подорожчання при настанні холодів?

Взимку буде тепло!

Білюкс Bionic нова модель 2013 року.

Середньозважена вартість російського газу, закуповуваного НАК «Нафтогаз України» за контрактом з «Газпромом», в IV кварталі (жовтень-грудень) поточного року складе $432 за 1 тис. Куб. м з урахуванням «харківської» знижки в $100.

В цілому з початку року вартість імпортованого Україною газу подорожчала на $16 за тисячу кубометрів.

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко.

Як уникнути енергетичного колапсу? Вихід – це миттєве впровадження альтернативних джерел енергії та енергозберігаючих технологій, таких як Білюкс BIONIC. Однак, сучасне законодавство ще має багато суттєвих недоліків, які не сприяють повною мірою стимуляції виробництва енергії з альтернативних джерел для приватних осіб (кредити, дотації та інше), однак для юридичних осіб дотації по “Зеленим тарифом” існують і мережеві проекти в Україні активно розвиваються. Варто сподіватися, що в найближчі роки, альтернативна енергетика отримає всі необхідні законодавчі умови для успішного розвитку в Україні за аналогією з передовими програмами Європейських країн. Але навряд чи варто цього очікувати взимку 2012 року.

Проблема нестачі фінансових ресурсів, стосується і основних операторів ринку енергозберігаючих електричних обігрівачів. Багато гравців ринку відчувають нестачу оборотних коштів через різкого сплеску попиту на енергозберігаючі електричні обігрівачі, коли починаються холоди. А як відомо з економічної теорії, якщо попит перевищує пропозицію -то ціна зростає.

З усього вищесказаного, питання про подорожчання цін на обігрівачі електричні залишається відкритим, і вирішиться при настанні холодів. Однак, ми знаємо, що дилери та клієнти Білюкс, які є далекоглядними лідерами, “підготували сани” влітку (максимум восени) і залишаться в подвійному виграші при настанні холодів. А Ви купили енергозберігаючий обігрівач?