Опалення гаража своїми руками

Як опалити гараж швидко, економно і при цьому висушити підлогу і ділянки стін, що відволожилися?

otoplenie-avtosalona-kiev-bilux

Можна декількома способами:

По-перше, включити теплову гармату і нагріти швидко повітря до 25С, який прогріє стіни і підлогу до 20С протягом 2-3 годин. При цьому висушить повітря – але ця проблема вирішується провітрюванням приміщення, однак після чого знову доведеться прогрівати гараж. Мінусом також, є потужність гармати від 3,5 кВт -не в кожному гаражі є така потужність.

По-друге, швидко прогріти гараж можна новим інфрачервоним обігрівачем з відкритим нагрівальним елементом Білюкс, коли безпосередньо гріються предмети (підлога і стіни) – висушуючи вогкість і прогріваючи їх до 25С-30С після чого повітря від предметів прогріває увесь гараж. Провітривши приміщення після прогріву – тепло збережеться в підлозі і стінах на довго. Для цих цілей, всі ми, часто використовували інфрачервоні обігрівачі старого зразка, у багатьох вони ще є в гаражах – це невеликий обігрівач з відбивачем і двома кварцовими лампами. Мінус цього обігрівача в підлоговому розташуванні і малої площі тепловіддачі.

Обігріти гараж

Зараз існує, сучасний інфрачервоний обігрівач спеціально адаптований для прогріву, обігріву та опалення гаража. Його відмінність в тому, що він кріпиться на стіну або стелю і його довжина доходить до двох метрів – ці властивості дозволяють покрити 70% площі підлоги гаража 2х3 і прогріти його з максимальним ефектом витративши мінімум енергії.

Такі обігрівачі випускаються компанією Білюкс з Серпня 2012 року, вони мають наступні технічні характеристики:

Купити У1500            Купити У2000

Технічні характеристики Білюкс

А якщо необхідно створити мікроклімат в гаражі, то можна використовувати довгохвильові обігрівачі для опалення СТО, опалення гаража і бытовые обогреватели. Моделі Білюкс Б1350 і Білюкс П2000, купити або розрахувати необхідну кількість тут.

Опалення гаража

Мета: Створити плюсову температуру в трьох ремонтних боксах для комфортної роботи майстрів. Виконане завдання: Забезпечити денну температуру в боксах + 16С. Вночі підтримувати + 8С, за умови вуличної температури -18С.