Опалення дитячого садка м. Львів

Опалення дитячого садка

Дитина ніколи не обпечеться про стельовий інфрачервоний довгохвильовий обігрівач, на відміну від настінних або підлогових обігрівачів. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі (far infrared heater) – найбільш безпечна група променистих обігрівачів, з точки зору застосування в побутових приміщеннях і приміщеннях соціальної сфери. Черговий об’єкт ЖКГ був опалений довгохвильовими обігрівачами в місті Львів.

Опалення дитячих садків одна з основних злободенних задач нашого суспільства, яку чиновники вирішувати не поспішають. В такому випадку завжди на допомогу можуть прийти швидкомонтовані і безпечні системи опалення на базі довгохвильових обігрівачів.

З «плюсів» інфрачервоного обігрівача: швидкість обігріву, безпеку в застосуванні, екологічність, безшумність роботи. Прилад не спалює кисень, що знаходиться в повітрі, і не створює сильних конвекційних повітряних потоків.

«Головний плюс» в тому, що приміщення не остигає, як тільки вимикається обігрівач, а повітря продовжує грітися від підлоги і стін, які прогрілися до 4 см в глибину і довго будуть віддавати тепло. Внаслідок цього, довгохвильовий обігрівач споживає мало електроенергії, так як під час роботи відключається і включається, але більше залишається вимкненим, ніж масляні або електричні обігрівачі після нагріву повітря до певної температури.

З “мінусів” обігрівачів, це більш висока ціна в порівнянні з іншими побутовими електричними обігрівачами, а також стельове кріплення, але це може обернутися і плюсом, якщо необхідна вся площа підлоги, наприклад в лоджії або на балконі. Також довгохвильові обігрівачі можна вбудовувати в стелю.

Обігрівачі Білюкс не працюють весь час, а тільки 20 хвилин на годину. Тепло йде від підлоги і стін.

Довжина хвилі променя підібрана таким чином, щоб людина не відчувала інтенсивного випромінювання на поверхні шкіри, як від інфрачервоних обігрівачів, що “світяться”.

Відгук

Опалення дитячого садка

 

situs judi bola online slot server thailand