Опалення дитячого садка м. Львів

Опалення дитячого садка

Дитина ніколи не обпечеться про стельовий інфрачервоний довгохвильовий обігрівач, на відміну від настінних або підлогових обігрівачів. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі (far infrared heater) – найбільш безпечна група променистих обігрівачів, з точки зору застосування в побутових приміщеннях і приміщеннях соціальної сфери. Черговий об’єкт ЖКГ був опалений довгохвильовими обігрівачами в місті Львів.

Опалення дитячих садків одна з основних злободенних задач нашого суспільства, яку чиновники вирішувати не поспішають. В такому випадку завжди на допомогу можуть прийти швидкомонтовані і безпечні системи опалення на базі довгохвильових обігрівачів.

З «плюсів» інфрачервоного обігрівача: швидкість обігріву, безпеку в застосуванні, екологічність, безшумність роботи. Прилад не спалює кисень, що знаходиться в повітрі, і не створює сильних конвекційних повітряних потоків.

«Головний плюс» в тому, що приміщення не остигає, як тільки вимикається обігрівач, а повітря продовжує грітися від підлоги і стін, які прогрілися до 4 см в глибину і довго будуть віддавати тепло. Внаслідок цього, довгохвильовий обігрівач споживає мало електроенергії, так як під час роботи відключається і включається, але більше залишається вимкненим, ніж масляні або електричні обігрівачі після нагріву повітря до певної температури.

З “мінусів” обігрівачів, це більш висока ціна в порівнянні з іншими побутовими електричними обігрівачами, а також стельове кріплення, але це може обернутися і плюсом, якщо необхідна вся площа підлоги, наприклад в лоджії або на балконі. Також довгохвильові обігрівачі можна вбудовувати в стелю.

Обігрівачі Білюкс не працюють весь час, а тільки 20 хвилин на годину. Тепло йде від підлоги і стін.

Довжина хвилі променя підібрана таким чином, щоб людина не відчувала інтенсивного випромінювання на поверхні шкіри, як від інфрачервоних обігрівачів, що “світяться”.

Відгук

Опалення дитячого садка