У нас замовляють опалення цехів, складів, шахт світові і національні лідери промисловості.

Дилерство від виробника 

   Після виходу в серійне виробництво другого покоління довгохвильових обігрівачів Білюкс™ Vital Rays© в 2010 році, наш сервіс і якість оцінили світові і національні лідери промислового виробництва і будівництва в Україні. Укладено контракти і тендери на опалення заводів, шахт, опалення будівельних складів.

Об’єкти і клієнти, якими ми пишаємося:

 Опалення складу щебеню (2010 р) для будівництва саркофага над ЧАЕС. Замовник: ТОВ “Монтаж-Сервіс”, є підрядником Консорціуму “Новарка”, утворений провідними французькими компаніями “ВИНСИ Конструксион Гран Проже” и “Буиг Траво Публик”, є генеральним підрядником ДСП ЧАЕС з будівництва нового безпечного укриття у формі арки над саркофагом реактора 4.

Опалення шахти (опалення шахт). Підписано контракт на опалення промислових приміщень з Державним підприємством “Свердловантрацит”, яке більше 70 років розробляє унікальне за якісними характеристиками родовище енергетичного вугілля – високоякісного антрациту і по праву займає одну з лідируючих позицій серед підприємств вугледобувної галузі України (входить в п’ятірку найбільших вуглевидобувачів України з 1934 року).

Опалення цехів

«АрселорМиттал Кривий Ріг»

Опалення цеху. Наше підприємство прийняло участь у тендері із закупівлі промислових інфрачервоних обігрівачів для опалення одного з виробничих приміщень ПАТ ‘АрселорМиттал Кривий Ріг’. «АрселорМиттал Кривий Ріг» – найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, унікальне за своїми масштабами і можливостями з повним металургійним циклом (з 4 серпня 1934 року).