Київстар, магазин

Проблема

В приміщенні, де планувалось відкриття майбутнього магазину, було відсутнє опалення. Після вивчення пропозицій на ринку опалення, власники магазину прийняли рішення встановити економну систему опалення інфрачервоними обігрівачами Білюкс.

Рішення

Використано побутові моделі обігрівачів Б 1350 та Б 1000. Робота від комерційної пропозиції до самої реалізації завдання, було проведено спільно з партнером з м. Харків Овчаренко Максимом 067 578 15 14

Результат

У Львові появився ще один об'єкт з опаленням системою Білюкс. Тепер працівникам та відвідувачам буде тепло ).

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.