Мікроклімат виробничих приміщень

мікроклімат виробничих приміщень

Всіх обурюють високі тарифи на електроенергію та тепло, які збільшуються з кожним роком, а якість послуг енергетичних компаній надалі бажає кращого. Реалізувати проект, який дозволить вам економно, практично та зручно обігріти приміщення – легко, але серед багатьох пропозицій важко знайти найбільш оптимальну саме для вас. Проте BILUX Ukraine – це справжній переворот в опаленні.

Чому знизилась ефективність працівників

З приходом зими змінюється ритм життя людини і втрачається її організованість та зібраність. Причина цьому погана погода, менш здорова їжа та обмежена фізична активність. Позаяк найважливіше – брак сонячного світла і тепла, яке відіграє важливу роль у самопочутті. Тепло – одне із джерел енергії людини, яке дозволяє їй залишатися активною тривалий час.

Успіх компанії залежить від її мікроклімату

Дослідження німецьких вчених довели, що температура в приміщенні впливає на продуктивність працівників. Після тривалих експериментів з’ясувалося, що підвищення температури провокує вирішувати завдання швидше та ефективніше.
Інфрачервоне випромінювання або теплове випромінювання – це вид поширення тепла, яке можна порівняти з теплом від гарячої печі чи землі, яка прогрівається удень сонцем та віддає тепло уночі. Медичні лабораторії виявили, що тепло має терапевтичний вплив на людину, адже покращує стан м’язів та суглобів, сприяє розтягуванню тканини при травмах сухожиль та зняттю спазмів, знижує напруженість м’язів та покращує кровопостачання.

мікроклімат виробничих приміщень

Якщо працівникам некомфортно працювати у приміщенні через задуху, холод чи невнормовані показники вологості – їхня продуктивність під
загрозою. Постійні відволікання від робочого процесу спричиняють низьку концентрацію увагу, що впливає на якість виконання роботи.
Така проблема актуальна для працівників складів, цехів чи інших великих приміщень – їх особливо важко обігрівати через значну площу та високі
стелі, адже тепло в таких спорудах має концентруватися не лишень у верхній зоні, а й у нижній, де знаходяться робітники. Газ чи котел не найкраща ідея,
оскільки ціни на блакитне паливо зростають, а для встановлення котлів готується чіткий проект, розробка якого коштує майже стільки, скільки
встановлення всієї системи опалення від BILUX.

 

Як економно опалити приміщення?

BILUX – стельові інфрачервоні обігрівачі, які працюють в довгохвильовому і середньохвильовому діапазоні нагрівають підлогу та стіни до 21-22С, які нагрівають повітря до 18 градусів, що еквівалентно 21 градусу тепла при традиційному опаленні. Традиційне опалення прогріває стелю до 40С при висоті H=7 м, а підлогу до 15С.   Білюкс перевертає цю ситуацію і стає найефектинішим опаленням для промислових приміщень з високою стелею. Випромінювання Білюкс корисне та невидиме, але такі обігрівачі чудово підходять як і для основного, так і для додаткового опалення. Їх можна використовувати у побуті, для промислових чи торгових  приміщень та навіть для вулиці. Відтепер отеплити велику площу без котлів, газу та батарей стало реальністю.

Кількість керівників компаній, які відмовилися від центрального опалення і надали перевагу сучасним джерелам тепла зросла, адже це дозволяє не лишень заощадити, а й створити сприятливі умови для працівників.

Наша система працює циклами – прогріває приміщення і вимикається, а після зниження температури повітря вмикається знову. Таке опалення є безпечним для здоров’я, адже випромінювання максимально наближене до природнього і не викликає побічних реакцій організму. Обладнавши приміщення системою BILUX ви дбаєте про своїх працівників, які у комфортних умовах зможуть швидко та ефективно виконувати завдання, а пасивність та понижена продуктивність колективу, яка притаманна для цієї пори року не стане на заваді розвитку компанії.

Економія енергії з Білюкс

Потенціал заощадження енергії: понад 40% енергії в порівнянні з традиційними системами опалення

• Температура повітря може бути на 3 градуси нижче, ніж при використанні традиційного опалення.

• Стратифікація повітря дуже мала.

• Низька інерційність системи – короткий час нагрівання приміщення.

• Вільний і вседоступний вибір джерела енергії; можливість використання альтернативних джерел енергії: дизельних генераторів, сонячних батарей, вітрогенераторів*.
slot online indonesia