Оцінка енергоефективності системи інфрачервоного довгохвильового опалення в різних будівлях (дослідження)

Стаття в міжнародному науковому журналі IEEE

🎉 Наш колектив молодих вчених з Харківського політехнічного інституту опублікував статтю в міжнародному науковому журналі https://ieeexplore.ieee.org/document/10312845! Ми дослідили користь використання електричних довгохвильових стельових обігрівачів для будівель різних типів: великого заводу площею 4000 м², ресторану з висотою 3 м та дев’ятиповерхового будинку.
Наші висновки показали переваги застосування таких обігрівачів як основної системи опалення, не тільки в традиційних для них промислових та комерційних будівлях, а і що є невеличкою сенсацією у багатоповерхових будівлях. Ця технологія може покращити комфорт та енергоефективність у житлових приміщеннях, рівномірно розподіляючи тепло.

BBC нещодавно відзначила подібну тенденцію

BBC нещодавно також писало статтю (https://www.bbc.com/ukrainian/news-64556745) , що другий забудовник у Англії тестує електричне ⚡ стельове інфрачервоне опалення у своїх новобудовах – квартирах шоу-румах.
Ці статті відкривають нові можливості для використання інноваційних технологій у будівництві, наголошуючи на важливості електричних довгохвильових стельових обігрівачів не лише для промислових та комерційних об’єктів, але й для житлових будинків та квартир.
Ця стаття має потенціал стати стимулом для нових досліджень і практичного застосування, покращуючи якість життя та енергоефективність будівель по всьому світу. ✨🏢🔬