Опалення Центру Yoga Hot

Проблема

Досягти температури +38...+40 градусів в залі для занять з Горячої йоги. Опалення всього комплекса з підтримкою температури +20...+23 градусів.

Рішення

Встановлено обігрівачі Білюкс Б1350 = 16 шт у залі для горячої йоги, Білюкс Б1350 = 3 шт в холі, Білюкс Б1350 та Білюкс Б600 - чоловіча роздягальня та душева. Білюкс Б1350 = 2 шт - жіноча роздягальня та душева.

Результат

Ефективне та економічне опалення комплексу. Створення унікальної системи для занять з Гарячої йоги.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.