Опалення Церква Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор), пл. Музейна,3

Львів
Проекти
вул. Володимира Великого, 2, оф. 606
(095) 274-74-34
Проблема

Недостатня теплоізоляція: погана ізоляція церкви призвела до того, що тепло втрачається швидше, ніж робиться, що робить опалення менш ефективним. Високі витрати на опалення: це може бути пов'язане із застарілою опалювальною системою, яка споживає більше енергії для підтримки комфортної температури у приміщенні.

Рішення

Середньохвильові інфрачервоні обігрівачі, такі як Білюкс У2000, стали ефективним рішенням для покращення опалення у церкві. Ефективність: Інфрачервоні обігрівачі можуть швидко та ефективно гріти області, на які вони спрямовані.

Результат

Енергоефективність: Інфрачервоні обігрівачі є більш енергоефективними, ніж традиційні системи опалення, оскільки вони не вимагають попереднього нагрівання повітря в приміщенні. Низький рівень шуму: Вони працюють без шуму, що може бути важливим для церковних служб і молитов.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.