Опалення кафе “Корал”

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Затишний та порівняно фешенебельний банкетний зал кафе Корал потребував опалення. Площа зали 70 кв. м, знаходиться в окремій будівлі, що означає, що всі стіни зовнішні. Так само в комплект до нестандартної задачі додається купольна стеля заввишки від 2,9 м до 4,85. До рішення опалити за допомогою інфрачервоних обігрівачів був задіяний газовий котел, електричні «ветродуйкі» з тенами

Рішення

У зв'язку з лімітом на споживання електроенергії було прийнято рішення обрати модель Білюкс 1000 - 6 шт і рівномірно розподілити їх по залу. Так само особливу роль зіграла правильна робота терморегуляторів, які вмикають і вимикають обігрівачі в потрібний час. Що важливо: за рахунок обігріву інфрачервоним теплом не все тепле повітря підіймалося під купол кафе, а порівняно рівномірно розподілявся по залі.

Результат

В першу чергу залишився задоволений господар закладу. Температура комфортна, рахунки в рази менше. Варто відзначити, що офіціанти та бармени були раді в рази більше, адже тепер їм були забезпечені більш комфортні умови праці. А для відвідувачів - кафе так і залишилося просто приємним місцем для відпочинку в будь-яку пору року.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.