Опалення кінотеатру “Боммер”

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

«Боммер» один з найстаріших кінотеатрів Харкова (відкритий в 1908 р). Нам було необхідно опалювати зал кінотеатру площею 287 км. м. За умови, що одна стіна - вулична, а висота сягає 4.8 метру. Необхідна температура +18 С

Рішення

Було прийнято рішення вибрати обігрівач Білюкс серії П. Зупинилися на моделях Білюкс П2400 - 6 шт, Білюкс П2000 - 6 шт. Так само не обійшлося і без терморегуляторів Eberle 6121 в кількості 2-х штук.

Результат

Проект стартував з опалення однієї зали і показав відмінну ефективність при таких високих стелях. Далі керівництво прийняло рішення таким же чином опалити інші зали.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.