Опалення магазину Milavitsa

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Щоб підтримувати статус одного з найкращих виробників жіночої білизни в країнах Європи, якість сервісу повинна бути на вищому рівні. А це означає, що як відвідувачам, так і продавцям, у першу чергу, має бути тепло та комфортно. Але що робити, коли рахунки за центральне опалення "космічні"?

Рішення

Враховуючи технологічні особливості - висота стелі 4 м,скляна стіна, обмежена електрична потужність - був зроблений монтаж обігрівачів Білюкс Б1000 на стелі. Контроль температури здійснюється регулятором, який дає змогу програмувати опалення за годинами та днями тижня.

Результат

У 20-градусний мороз температура в магазині трималася на рівні 20°С. Побачивши всі переваги встановленої системи, власники сусідніх магазинів також прийняли рішення на користь інфрачервоного опалення Білюкс.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.