Опалення магазину

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Магазин тканин, який необхідно обігріти, побудований з цегли з штукатурені стінами, висотою 3,5 метра і площею 109 кв. м. Так як в магазині практично завжди знаходяться покупці, ми прийняли рішення встановити довгохвильові обігрівачі, які за своїми властивостями абсолютно безпечні для здоров'я

Рішення

Для більш зручного обігріву вибрали програмовані терморегулятори, які дозволяли на нічний час знижувати температуру, тим самим ще більше економити електрику.

Результат

В результаті в магазині в зимовий період була створена дуже комфортна температура для роботи і покупки тканин.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.