Опалення приватної теплиці в Запоржжі

Запоріжжя
Проекти
вул. Доковская, 3
(096) 493-88-49
Проблема

Теплиці з полікарбонату - це необхідність для тих, хто хоче зібрати великий урожай овочів у себе на присадибному господарстві. Але, не дивлячись на переваги даного матеріалу, в порівнянні з плівкою і склом, як опалювати таку теплицю в зимовий період? Більш того, як створити і підтримати необхідний мікроклімат? Як не перегріти і не недогріти?

Рішення

Після теплового розрахунку був проведений монтаж інфрачервоних обігрівачів Білюкс Б 1000 і Билюкс Б 1350. Крім того, для чіткої підтримки необхідної температури, був встановлений сенсорний терморегулятор.

Результат

Значна економія електроенергії. Покращена динаміка росту рослин (за словами замовника), з чого можна зробити висновок, що мета - створення необхідного мікроклімату - була досягнута.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.