Опалення рабочого місця в цеху

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Наші замовники: підприємство з виробництва металопластикових вікон. Було поставлено завдання обігріти промислове приміщення в зимовий період до комфортної температури для співробітників і допустимої температури для зберігання металопластикових конструкцій

Рішення

Для вирішення цього завдання були обрані обігрівачі серії У модель 1500 - 3 шт. Загальна потужність склала 4,5 кВт При цьому маємо таку конструкцію: бетонну підлогу, стіни з цегли, залізні ворота без утеплення.

Результат

В результаті за рахунок правильного розташування обігрівачів було отримано «об'ємне тепло» - перетин хвиль при роботі трьох Білюксів. Температурну дельту підняли до +15, місцями до +20

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.