Приватний будинок

Хмельницький
Проекти
вул. Герцена 10, офіс 1
(068) 844-84-75
Проблема

В приватному будинку використовують газове опалення. Проте, вартість його з кожним роком тільки збільшується. Було прийняте рішення вткористовувати газове опалення тільки для підтримання мінімальної температури в будинку, а в тих кімнатах, де найчастіше проводять час, догрівати обігрівачами

Рішення

В двох кімнатах, площами 12 та 15 кв.м., було встановлено по одному обігрівачу Білюкс Б1350 та механічні регулятори.

Результат

Обігрівачі повністю справляються з опаленням кімнат, а завдяки встановленим регуляторам, в кожній кімнаті можна регулювати температуру на свій розсуд.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.