Електричне опалення Сежетекс-юа, ТОВ

Проблема

Електричне опалення інфрачервоними обігрівачами Білюкс. Проект реалізовано компанією Sun Service 0676728067, 0503714719 м. Львів, вул.Зелена,149А На швейному підприємстві, загальна площа якого 1800 м2, діючою системою парового опалення радіаторами не вдавалось досягнути оптимальної комфортної температури для працівників. Розглянули альтернативний варіант електричного опалення інфрачервоними довгохвильовими обігрівачами ТМ Білюкс.

Рішення

Використано інфрачервоні довгохвильові обігрівачі ТМ Білюкс П 4000 - 25шт, П 3000 - 3, П 2000 - 6 шт. Висота підвісу 4,5 м.

Результат

В цілому приміщенні рівномірна темпера +18. Тепло м'яке та приємне. Працівники задоволенні теплом, а керівництво - вирішенням проблеми з опаленням.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.