Технології

Моделі і ціни | Технічна специфікація | Нове | Сертифікати

Білюкс економічніше 9 з 10 електричних приладів опалення! Чому?

Тому що встановлюється на стелю. Економія енергії від 20% до 60% в порівнянні з конвективними і повітряними системами опалення.

Електричні стельові інфрачервоні довгохвильові і середньохвильові обігрівачі Білюкс – підходять для побутових, промислових і відкритих типів приміщень. Для стелі з висотою від 2 до 20 м, від маленьких ванних кімнат до підприємств з площами до 1000 м2. Здорове і приємне тепло, в тому числі теплі підлоги. Система проста і недорога в установці, а гарантія від авторизованих компанією монтажників 25 років.

Технологія довгої хвилі BILUX (C)

Білюкс зберігає тепло створюване інфрачервоною хвилею довжиною 5 мікрон в підлогах і стінах, що дозволяє використати багатозонні лічильники що враховують дешевшу електроенергію в нічний час. Підходить в якості загального, додаткового і місцевого опалювання. Білюкс виконаний в бризкозахищеному корпусі IP44

Конструкція обігрівача Білюкс (Bilux)

В – Запатентована технологія безгвинтового клемного з’єднання WAGO в обігрівачах Білюкс (Bilux)
1-металевий корпус, пофарбований порошковою емаллю; 2 – кронштейни кріплень до стелі; 3 – трубчастий сталевий ТЕН; 4 – тепловипромінююча пластина з пористого анодованого алюмінію; 5 – спеціальний високотемпературний природний теплоізолятор.

 

Довгохвильові обігрівачі Білюкс призначені для швидкого і комфортного обігріву різних приміщень за рахунок променевої енергії теплового спектру сонця. Температура нагріву пластини обігрівача досягає близько 250С, при такій температурі майже 90% перетвориться в потік теплових променів довгохвильового (інфрачервоного) спектру, що розходяться конусом з вершиною 110 градусів у тепловипромінюючої пластини (ТЕНа). І лише 10% йде на нагрів повітря, що стикається з обігрівачем. Теплові промені нагрівають підлогу і предмети, що знаходяться на ньому, а від них, в свою чергу, нагрівається повітря. Це означає, що ви завжди будете мати теплі підлоги і тепле повітря, що заповнює увесь простір приміщення відразу, на відміну від конвективних батарей, коли тепле повітря уздовж стін спочатку піднімається вгору і при цьому усе холодне повітря скупчується внизу.

Обігрівачі Білюкс – це гарантія енергоефективного режиму обігріву в будь-яких умовах навколишнього середовища. Незалежно від того, де буде застосовано наше обладнання, ви можете бути впевнені, ваш вибір буде поєднувати максимальний рівень комфортності при мінімальних витратах.

Принципи економії Білюкс Нас вибирають для опалення:

Переваги довгохвильових обігрівачів

  • Екологічне опалення БілюксЕкологічність, чистота, нешкідливість;
  • установка на стелі;
  • швидке нагрівання, акумулювання тепла;
  • економічність, швидка окупність;
  • простота обслуговування, тривалий термін служби;
  • пожежна безпека;Всеукраїнський конкурс "Інноваційний прорив 2011"
  • універсальність.

Терморегулятори поставляються окремо.

Ступінь захисту обігрівачів: IP44.
Клас захисту: 1.
Робоча напруга мережі: 220/380 В.
Номінальна частота: 50 Гц.

Моделі і ціни       Технічна специфікація       Нове     Завантажити прайс-лист