Енергозбереження

    Один з найважливіших аргументів на користь стельових довгохвильових та среньохвильових панелей Білюкс перед іншими видами обладнання – це високий коефіцієнт корисної дії. Використання електричних стельових інфрачервоних панелей BILUX дозволяє економити до 40% енергії в порівнянні з іншими водяними або повітряними опалювальними системами. І при цьому гарантує створення оптимального клімату в приміщенні.

Економія енергії виникає внаслідок трьох особливостей роботи стельових обігрівачів.

    По-перше, тому що температура, яку відчуває людина, є середнім арифметичним температури повітря і температури поверхонь (підлоги, стін тощо) у приміщенні, то при прямому нагріві цих поверхонь ми можемо знизити температуру повітря, залишивши температуру, що відчуває людина, на тому ж рівні. Внаслідок незначної різниці між температурою повітря і температурою навколишнього середовища тепловтрати зводяться до мінімуму (див. мал.4)

Принцип єнергосбережения Билюкс

       По-друге, завдяки мінімальному температурному градієнту зменшується витрата енергії на опалення приміщення (див. мал. 1-3)

       По-третє, обігрів променистими обігрівачами відбувається швидше, ніж обігрів через повітря. Якщо ми маємо нижчу температуру вночі, як у прикладі, ми можемо збільшити кількість годин нічної температури. Для всіх систем автономного опалення основою енергозбереження є терморегулювання. Для стельових випромінюючих довгохвильових обігрівачів точний контроль температури призводить до виконання умов їх роботи по заощадженню енергії.

       Потенціал заощадження енергії: понад 40% енергії в порівнянні з іншими системами.

Потенціал заощадження енергії: понад 40% енергії в порівнянні з іншими системами

• Температура повітря може бути на 3 градуси нижче, ніж при використанні традиційного опалення.

• Стратифікація повітря дуже мала.

• Низька інерційність системи – короткий час нагрівання приміщення.

• Вільний і вседоступний вибір джерела енергії; можливість використання альтернативних джерел енергії: дизельних генераторів, сонячних батарей, вітрогенераторів*.

* Вітроенергетика вже сьогодення для Західної Європи. Копенгагенський типовий вітропарк з 80 установок, що стоїть квадратом 8 х 10, генерує потужність 100 МВт. Це можна порівняти з показником ГЕС. Це приблизно 1/7 потужності типового атомного реактора на теплових нейронах, які в основному встановлюються на російських і українських АЕС!