Опалення приватного будинку

Ви можете вибрати, самостійно розрахувати скільки і яких пристроїв знадобиться для приміщення, а ми продамо і доставимо обігрівач. На жаль, так ми не зможемо гарантувати, що все вийде і буде працювати як треба: щоб уникнути помилок і отримати допомогу в розрахунках і установки, зверніться до представника.

Гарантуємо тепло за встановлення обігрівачів представниками

Для магазину, офісу та дому

Білюкс Б1350

Новинка 2017. Побутовий прилад Б1350 в чорному корпусі і з чорної пластиною. Одночасне фарбування і анодування пластини збільшує коефіцієнт випромінювання на 17%. Таким чином, можна говорити про найбільшу ефективність чорного Білюкс серед всієї побутової лінійки.

Вивчити і замовити консультацію

Білюкс Б600

Досить увімкнути інфрачервоний пристрій, як через короткий час в приміщенні стане тепло. Рекомендується використовувати Б600 в кімнатах, де висота стелі не менше 2,2 і не більше 3 метрів.

Білюкс Bionic Б1350

Дизайнерський обігрівач створений для ефективного опалення з стелі не дуже високих побутових приміщень. З максимальним комфортом і економією. Найефективніше стельових обігрівачів з плоскою пластиною на 20%

Білюкс Шаттл Б600

Дизайнерська модель - для дитячих кімнат, магазинів дитячих іграшок, авіамоделістів і просто неординарних людей.

Білюкс Б1350

Побутовий прилад Б1350 - лідер з продажу 2017 року категорії «Опалення мереж магазинів» в Україні. Невелика доплата у вартості дає виграш в потужності на 30%, якщо порівнювати Б1350 і Б1000.

Білюкс Б1000

Чорна пластина Б1000 збільшує теплове випромінювання на 17% при однаковому споживанні енергії в порівнянні зі звичайною. Вплив інфрачервоного обігрівача на людину: чим довший хвиля у інфрачервоного обігрівача, тим більше часу можна перебувати під ним. Тому довгохвильовий обігрівач серії "А", "Б" і "П" використовується як система опалення в закритих приміщеннях, де постійно перебувають люди.

Промислові

Білюкс П2400

Коли висота стель в приміщенні досягає 12 метрів, то опалювати приміщення традиційними засобами стає складно - стане в нагоді П2400. Установка проводиться на стелі, арматурі освітлювальних систем, або за допомогою підвішування на троси.

Білюкс П2000

Перша модель промислової серії. Завдяки однофаз підключенню часто використовується і в побутових приміщеннях.

Білюкс П3000

Для приміщень з висотою стель до 15 метрів максимально, промислові обігрівачі П3000 можуть стати економною і екологічною системою опалення.

Для вулиці

Білюкс У9000

Новинка 2017 вуличному та промисловому опаленні. Cредневолновий інфрачервоний обігрівач У9000. Опалення приміщень з високими стелями до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

Вивчити і замовити консультацію

Білюкс У12000

Опалення приміщень з високими стелями, від 10-ти до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

EBERLE RTR-E XX21

Кімнатний термостат EBERLE RTR-E ХХ21 - типові пристрої, що використовуються в якості одного з компонентів управління системою центрального опалення і стельового опалення.

Білюкс У4000

Вуличний обігрівач ефективний і на відкритому повітрі, і в приміщенні. Можна використовувати У4000 в якості основного джерела тепла або для локального обігріву.

Білюкс У6000

Билюкс У6000 використовується для опалення приміщень з висотою стелі від 5 до 20 метрів. В якості єдиного джерела тепла може нагріти площа до 60 кв м.

Білюкс У1500

У лінійці вуличних інфрачервоних обігрівачів Білюкс в 1500 є молодшою ​​моделлю. Енергозберігаючий пристрій підходить для обігріву майданчиків на відкритому повітрі, а також може стати джерелом локального тепла для кафе, барів, ресторанів.

Білюкс У2000

Модель з лінійки вуличних обігрівачів, яка підійде для організації локального тепла, а також основного способу опалення приміщення або відкритого майданчика кафе, бару, ресторану.

Теплорозрахунок

Вигідне рішення опалювальної системи приватного будинку

При будівництві та облаштуванні приватного будинку, у багатьох виникає проблема з тим, яке опалення приватного будинку краще обрати. Адже це дуже відповідальне рішення, яке вплине на подальше життя. Від цього будуть залежати не тільки витрати на комунальні платежі в майбутньому, але й комфорт перебування і зручність користування. Альтернативний метод забезпечення – електричне опалення приватного будинку. Є багато можливостей для втілення такого способу опалення. Електричне опалення в приватному будинку можна організувати за допомогою котлів, конвекторів. Але саме економічне опалення приватного будинку можна отримати, використовуючи інфрачервоні обігрівачі. У них є багато позитивних властивостей і якостей, а також переваг і особливостей. Таке опалення приватного будинку електрикою дуже економічно вигідне, зручне і надійне.

Переваги інфрачервоних обігрівачів приватного будинку

отопление частного домаПри опаленні індивідуального будинку інфрачервоними випромінювачами відбувається нагрів не повітря в приміщенні, а безпосередньо предметів і їх поверхонь. Повітря не пересихає і не знижує рівень кисню. Завдяки такій системі нагрівання поверхні в устаткуванні забезпечується низька інертність. Процес підігріву температури відбувається швидко, а остиває вона повільно. І температура залишається стабільною протягом тривалого періоду часу. До того ж, таке опалення приватних будинків - автономне і безпечне. За допомогою термостату можна задати бажану температуру і встановити режим роботи. Повітря в приміщенні буде завжди потрібної температури, а пристрій буде сам відключатись, тому його можна залишати без нагляду. Така система допоможе не тільки заощадити кошти, але і зберегти приємну атмосферу в приміщенні.

Електричне опалення в приватному будинку зазвичай складно встановити. Але, це не про ІЧ-прилади. Адже вони не вимагають особливих умов для установки, не потрібна попередня підготовка і спеціальні навички або здібності. Потрібно тільки придержуватись інструкції, застосовувати потрібні кріпильні матеріали і дотримуватися технічних рекомендацій. У процесі організації за допомогою інфрачервоних випромінювачів системи опалення в приватному будинку схема не потрібна. Адже ви можете змінювати місце розташування приладів, встановлювати будь-які моделі, додавати кількість приладів або прибирати їх з деяких приміщень взагалі так, як вам цього хочеться, в будь-який момент, без чиєїсь згоди.

Опалення в приватному будинку можна зробити максимально ефективним, економічно вигідним. Адже інфрачервоні прилади в різних кімнатах можна встановлювати різні, відповідно до площі, висоти стель і бажаного результату. У нас є різні рішення для реалізації опалення приватного будинку. Ціна в кожному випадку буде різна, але не порівняти з тією користю, яку ви отримаєте від користування інфрачервоними випромінювачами для того, щоб забезпечити електричне опалення приватного будинку. Якщо вивчати витрати на організацію опалення в приватному будинку, ціна на установку ІЧ-приладів значно вигідніша. Таке опалення для приватного будинку виправдовує себе за всіма показниками.

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?