Vodafon на ст. м. Палац спорту

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Приміщення такого плану опалюється кондіціонером та тепловою завісою біля дверей. Необхідно було створити комфортні умови для роботи співробітникам у застекльонному приміщенні взимку.

Рішення

Були встановлені довгохвильові обігрівачі Білюкс Б600 - 4 шт.

Результат

Перше знайомство з довгохвильовими обігрівачами Білюкс задовольнило і мережу Vodafon продовжила встановлювати обігрівачі по всій Україні.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.