Завод Авіаскло (ПАТ Спецтехскло)

Київ
Проекти
вул. Лебедєва-Кумача, 7В
(068) 844-84-75
Проблема

На заводі , що спеціалізується на виробництві авіаційного, корабельного, залізничного, броньованого та інших спеціальних видів скла, необхідно було реалізувати систему опалення не конвекційного типу.

Рішення

Для локального опалення використовувалися середньохвильові обігрівачі вуличної серії. Для забезпечення теплом персоналу, використовувалися довгохвильові обігрівачі побутової та промислової серій.

Результат

Система постійно підтримує мінімально-необхідну температуру для роботи обладнання та необхідну температуру на робочих місцях, а також не підіймає пилу, що є дуже важливим аспектом у виробничому процесі скла.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.