Завод Enzym

Проблема

Дріжджовий завод Enzym повна реконструкція прохідної. За опалювальну систему вибрано інфрачервоні обігрівачі Білюкс.

Рішення

В кімнатах очікування, переговорів, охорони використано моделі Б 1350. Навпроти входу-виходу поставили моделі вуличного типу У 2000, щоб при відкриванні автоматичних дверей перешкоджали потрапленню в приміщення холодного повітря.

Результат

Опалювальна система ТМ Білюкс чудово справилась з поставленою задачею!

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.