Терморегулятор EBERLE RTR-E 6121

Теплорозрахунок

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?

Замовити консультацію по телефону

Технічні характеристики
Основне призначення
електрична система опалення
Діапазон температур, С:
10…30
Робоча напруга, В:
230
Комутований струм, А:
16
Габаритні розміри (ВхШхГ), мм:
83x83x40
Енергозбереження

Пристрої терморегулювання дозволяють з високою точністю управляти роботою довгохвильових обігрівачів, теплої підлоги і інших кліматичних систем для підтримки в приміщенні заданої температури. При цьому обігрівачі працюють в максимально економічному режимі, виключаючи недогрівання або перегрів приміщення.

Опис

Має привабливий сучасний дизайн, який ідеально підходить для розміщення на стінах житлових приміщень. Продумана простота використання і установки термостатів забезпечується такими технічними особливостями конструкції, як кругова шкала температури з чіткою маркіровкою і монтажні затискачі великого розміру для підключення електропроводки.

Являє собою кімнатний електромеханічний термостат, що працюють в мережах лінійної напруги. Він призначений для автоматичного регулювання температури в системах опалення або охолодження в житлових приміщеннях і невеликих будівлях. Дані термостати забезпечують двопозиційне управління газовими клапанами, циркуляційними насосами, зонними клапанами з електроприводом або вентиляторами з постійною частотою обертання, призначена для безпосереднього перемикання електронагрівальних пристроїв з номінальною струмовим навантаженням до 16 А.

Теплорозрахунок

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.